Доставка

У відділенні логістичної компанії «Нова пошта»
Доставка відповідно до тарифу НП.

Для оформлення замовлення необхідно вказати в анкеті номер відділення, П.І.Б. і Ваш контактний номер телефону. Не забудьте з собою взяти паспорт і номер накладної для отримання посилки.

Зверніть увагу: Замовлення зберігається 4 робочих дня (починаючи з дати надходження посилки в відділення), на п'ятий - буде відправлений назад.

Замовлення відправляємо: в день оформлення, якщо він був прийнятий до 17:00 і на наступний робочий день, якщо після 17:00.

* У періоди розпродажів і акцій доставка може зайняти більше заявленого терміну.

Самовивіз
Своє замовлення Ви можете забрати в нашому фірмовому магазині за адресою: м Київ, вул. Е.Чавдар, 13, 1-й поверх, тел. 067-462-33-37. Щодня з 10:00 до 19:00 (після попереднього оформлення на нашому сайті і підтвердження менеджером наявності потрібної пари).

Повернення і обмін
Ви можете повернути або поміняти взуття в разі якщо вона Вам не підійшла. Ми повернемо Вам гроші на карту після отримання повернення. Послуги доставки повернення за рахунок покупця. Якщо оплата була проведена післяплатою, при отриманні у відділенні НП, Ви на місці оформляєте повернення і оплачуєте послуги пересилання за свій рахунок.